Dobrý den, máte někdo prosím zkušenost se zakoupením letenky přes MyTrip.com? Moc jsem tu o nich nenašel. Děkuji Lukáš .

MyTrip.com nějaké zkušenosti?

Založil(a) ve fóru Vyhledávače letenek

Na oslavy dost času, je to error. 

1 Citovat

Já jen, že z GVA a ZRH jsou lety do GYE od listopadu do března za 140-160 eur. Musí se pravda hledat, ale pořád to jde;-)

0 Citovat

V jakem obdobi se da cca najit ty lety BRU-BOG? Zni celkem zajimave :)

0 Citovat

Já píšu o GYE... BOG jsem nehledal.

 

0 Citovat

Za tuto nizkou cenu 140-160 eur je to pres Expedii, coz je otazka, jestli je to nejaka vyhra. Od jeji pribuzne spolecnosti Orbitz jsem refund ziskal az po par mesicich pres chargeback.

Primo u aerolinky to stoji asi 325 - 355 eur.

0 Citovat

Ja som to zobral u expedii, mam s nou zasa z minulosti dobre skusenosti a pri 159 eurach sa to uz oplati risknut... terminy za 140 mi nedokazalo vystavit letenku... za 159 to uz bez problemov preslo...

0 Citovat

Taky jsem to koupil. Cali mě přesvědčil. Bude to prdel. Když to vydrží :-) Neber to za 159 :-))

0 Citovat

Přišly vám hned letenky do mailu?

0 Citovat

Tak za 10 min.

 

PS: Nějak nechápu, že jim ta chyba vydržela tak dlouho.

0 Citovat

Jj aj mne prišli za cca 10 minút...

0 Citovat

Ja to kupoval ve chvíli, kdy to asi zrovna opravovali. Platba prošla, ale letenky zatím nikde. No tak uvidíme 😁

0 Citovat

Už je to pryč nebo jen neumím hledat?

0 Citovat

Záleží kde hledáš.

0 Citovat

Spíš jak (multicity) než kde, mám pocit. Vidím docela dost termínů z Curychu za 293 CHF, což je pořád supr cena, ale na 160 se nedostanu.

0 Citovat

Zkus GVA, z ZRH to bylo vše výrazně dražší.

0 Citovat

Jakub Langer napsal(a):

Za tuto nizkou cenu 140-160 eur je to pres Expedii, coz je otazka, jestli je to nejaka vyhra. Od jeji pribuzne spolecnosti Orbitz jsem refund ziskal az po par mesicich pres chargeback.

Primo u aerolinky to stoji asi 325 - 355 eur.

Platba jde přímo na SN...

0 Citovat

V pondělí ještě šla na SN, ale včera úterý jsem žádný levný termín už nenašel ...

0 Citovat

Hledám na google flights a hází mě to na gotogate. Zaplatit jsem ale ještě nezkoušel.

Ukazuje to slušnou cenu i z Vídně (pod 400 eur).

0 Citovat

ake datumy z Vie pod 400€? dik

0 Citovat

Zřejmě už je to pryč. Ještě ráno jsem viděl z Vídně za 389 CHF třeba 18-28/01, ale už to zmizelo a s tím i všechny termíny z Curychu, co jsem včera našel.

0 Citovat

Ta chyba vydržela přes týden než to opravili. 

Teď ještě zda vydrží letenky.

0 Citovat

Tak v rezervaci GVA-GYE na listopad první změny. Drobné posunutí časů odletů a příletů v řádech minut u tří letů s Aviancou. Jsem překvapen rychlostí informace od Expedie. Klobouk dolů.

0 Citovat

JJ ale pořád je to chyba, kdy nezapočítali do ceny spoustu položek, které musí dotovat a je otázka zda se jim bude chtít. 

0 Citovat

Áno rovnaké zmeny aj u mňa..  inak až teraz som si všimol, že tam je v cene aj 23kg batožina....

0 Citovat

Tak chyba je to zcela jistě. Už jen to, že to prodávala SN a vlastně neletí ani jeden let z šesti je dle mého poněkud zvláštní. Aspoň jsem se s tím ještě nesetkal. Ale ještě jsem s nimi vlastně nikdy neletěl, tak to třeba dělají běžně. A ani nepoletím, i když to vydrží :-).

Vydrží nevydrží. Mám takových letenek víc. Vlastně až to pěkné není. Ty jsi to Sue taky koupila?

0